Et Evi

Home / HAKKIMIZDA / Et Evi

Hoşgeldiniz,


Et Evi-Bolu Çiftliği olarak gayemiz, siz değerli konuklarımızın damak zevkine ve hitap eden bir mekan olmakdır.
30 yıl kasaplık mesleğinden alınan tecrübe ile siz konuklarımıza hizmet vermeye devam etmekteyiz. Alışıla gelmiş lokanta kültüründen farklı olarak, Etlerimizin hepsi; Kaliteli, doğal ve yöresel hayvanların etlerinden hazırlanmaktadır. Köfte çeşitleri ile ızgaralık dana, kuzu ve piliç etlerini tartarak, adet ve ya gram olarak hazırlayarak ızgarada pişmiş olarak ya da paket olarak çiğ ya da pişmiş olarak müşterilerimize sunmaktayız.

Müşterilerimiz istekleri doğrultusunda yemek istediği et çeşitlerinden kendi ızgara tabağını hazırlayabilirler.
Mangal masaları seçen müşterilerimiz etlerini istedikleri pişirme derecesinde kendileri pişirebilirler.

Et Evi & Bolu Çiftliğine gelen konuklarımıza et ızgara dışında başka yemek çeşitlerini de seçenek olarak sunmak istedik. Et ızgara yanında her gün değişen çorba çeşitleri ve kuzu tandır, dana kavurma, kuru fasulye gibi seçenekleri uygun fiyatla ve özlediğiniz geleneksel lezzeti ile konuklarımıza sunuyoruz.

Bolu Çiftliği :

Özlediğiniz geleneksel kahvaltıyı tüm doğallığı ile konuklarımıza sunmaktayız. Peynir çeşitleri, dağ reçeli, köy tereyağını, köy bazlama ekmeğini veya manda kaymağını, muhteşem balı ile zengin bir kahvaltı sofrasını siz konuklarımız için donatıyoruz. Kahvaltılık ürünlerimizin üretiminde katkı, kültür ve kıvam arttırıcı gibi ürünler kullanılmadan geleneksel yöntemlerle üretilmektedir.

Kahvaltılıklarımız civar köylerden temin edilmekte olup, anlaşmış olduğumuz birinci el üreticiden temin edilmektedir. Süt ürünlerimiz: Mudurnu Samat köyündeki Vadiden markalı süt ürünleridir. Bolu Çiftliği tescilli markamız altında ve yıllardır doğal ürünlerin imalatını yapan Altımayıs firması tarafından, geleneksel yöntemler ile üretilmektedir. Reçelleriz ev yapımıdır ve kıvam artırıcı, raf ömrü uzaltıcı gibi katkı kullanılmadan pancar şekerinden imal edilmektedir. Ayrıca, Bolu’ya özgü tarhana ve erişte çeşitlerini de eski usul ninelerimizin yaptığı gibi imal ettirerek markamız adı altında satışa sunuyoruz.. Ayrıca arzu eden konuklarımız bu ürünlerden satın alabilmektdir.

boluda et nerede yenir

Bolu Et Evi Tanıtıcı Film

  Lezzetin Ustaları Ertuğrul Dündar - Bolu Et Evi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.


Et Evi & Bolu Çiftliği

Alışıla gelmiş lokanta kültüründen farklı olarak, Etlerimizin hepsi; Kaliteli, doğal ve yöresel hayvanların etlerinden hazırlanmaktadır
Devamını Oku...